Vážení priatelia!

Možno niektorí z vás očakávajú, že na tejto strane bude výzva, aby ste prispeli finančným darom na našu prevádzku. O tom, že na prevádzku útulku sú financie nevyhnutnosťou, niet pochýb. Ale na druhej strane nemáme záujem o príspevky, ktoré nie sú dávané od srdca a už vôbec neporiadame žiadne anonymné zbierky.

Sme presvedčení, že tí, ktorí chcú prispieť aj prispejú a tí, čo nemajú záujem o podporu našich aktivít sa na túto stránku ani nedostanú.

[Tulo potreboval náročnú fixaciu kosti]
Vďaka tomu, že existujete a máte záujem o prispievanie na našu prevádzku, môžeme zachraňovať psíkov, ktorí by nikdy nemali šancu na umiestnenie. Viď foto. Tulo je už v poriadku a o niekoľko týždňov bude z neho normálny psík. Už sa teší na nového majiteľa. Noha síce zostane čiastočne zdeformovaná, ale funkčná. Je to veľmi milý a oddaný psík, ktorý si zaslúži pozornosť.
Na operáciu prispeli:
Helmuth Samhaber Rakúsko
rodina Šimková Bratislava
Zdenka Chuchmová Rakúsko
fa. Salvagnini Rakúsko

Ďakujeme v mene Tula.

Ak ste sa predsa len rozhodli, že podporíte finančne našu činnosť, vaše meno, alebo firma tu bude zverejnená, bez ohľadu na to, akou čiastkou prispejete. Na požiadanie vieme preukázať, na aký účel boli peniaze použité. Naša organizácia pracuje na báze dobrovoľnosti a všetci jej členovia nemajú nárok na mzdu. Váš finančný príspevok bude použitý najmä na operačné zákroky pri záchrane zvierat a sterilizáciu sučiek. Čím viac financií budeme mať k dispozícii, o to kvalitnejšie služby môžeme poskytovať.

Nebránime sa ani inej forme pomoci. Je veľa spôsobov, ako by ste mohli pomôcť našim zverencom. Napríklad sú firmy, ktoré sa zaoberajú výrobou, alebo distribúciou potravín. V prípade havárie chladiarenských zariadení v obchodoch, resp. potraviny po záručnej dobe, je možné skŕmiť zvieratkami. Ako už isto viete, naše zariadenie sa stará aj o nechcené kozy a kone, ktoré nepohrdnú starším pečivom, chlebom, alebo výrobkami z cestovín. Súrne potrebujeme starší kuchynský riad, misky a nádoby na vodu. Taktiež je možné, že vám doma zostal po predchádzajúcom psíkovi nejaký postroj, alebo ste ho vymenili za lepší. Naším psíkom na módnych trendoch nezáleží a budeme len radi, keď nám prinesiete staršie, ale funkčné súčiastky výstroja. (vodítka, obojky, náhubky, kefy, hrebene a pod.) V zimných mesiacoch teplé deky a prikrývky. Je veľa možností, ako pomôcť bez toho, aby ste zaťažili svoj rodinný rozpočet.

Zachovajte nám priazeň!
Viliam Jaroš


ÚTULOK V ÚDOLÍ, n.o. (nezisková organizácia)
Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Pokiaľ ste sa rozhodli prispieť na prevádzku útulku,
adresa našej banky je:
Slovenská sporitelna a.s. /akciová spoločnost/
filiálka
018 51 Nová Dubnica
číslo účtu: 0360335592/0900
kód banky pre slovenské prevody je 0900

Prevod zo zahraničia:
Bank: Slovenská sporiteľňa
Konto Nr: SK0609000000000360335592
SWIFT:GIBASKBXXXX

Adresa:Útulok v údolí n.o.
Štúrova 1
01841 Dubnica nad Váhom

 


Firmy

 

  • Ďakujeme všetkým drobným prispievatelom, ktorí si od nás zvieratká adoptovali.
  • Ďakujeme všetkým našim klientom, ktorí využívajú naše služby, čím nepriamo podporujú prevádzku útulku